Burcunuza Göre Günlük Kahve Falınız

[ad_1] 7 Eylül Perşembe Günlük Kahve Falı Yorumları Koç Burcu Günlük Kahve Falı Fincanınızda kısa ve kalın bir sopa dikkat çekiyor. Bu durum şahsi durumlarınız hakkında size bilgi veriyor. Sorunlarınızı..

Burcunuza Göre Günlük Kahve Falınız
Yayınlanma: Güncelleme: 16 views

[ad_1]

7 Eylül Perşembe Günlük Kahve Falı Yorumları

Koç Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda kısa ve kalın bir sopa dikkat çekiyor. Bu durum şahsi durumlarınız hakkında size bilgi veriyor. Sorunlarınızı çözmeye odaklanacaksınız. İsminde U harfi geçen bir kişi ile aranızda bozulmalar söz konusu olabilir. Akrabalarla ilgili halledilmesi gereken konular öne çıkacak. Kalabalıktan övgü alacak, yaptıklarınız takdir edilecek.

Boğa Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda büyük değişimler mevcut Telvenin yarısı aşk ve ilişkilere dair konuları belirlemiş durumda. Size karşı dürüst olmasını istediğiniz bir kişi ile açık bir şekilde konuşacaksınız. Mücadele ettiğiniz durumların sonuçlarını alacaksınız. İçinizde bulunduğunuz çetrefilli durumlar üzerine bir başkasından yardım almak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Kahve Falı

Kendinize olan güveniniz tam ve bu durum fincanınızda belirgin bir şekilde çıkmış. Karşınıza çıkan olumsuzlukları geçiştirmek yerine bunların neden karşınıza çıktığını sorgulayacaksınız. Beş gün içerisinde aşk hayatınızla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Partnerinizin ailesiyle ilgili sorunları varsa bunları çözmeye çalışacaksınız. Maruz kaldığınız durumları sakin bir şekilde değerlendireceksiniz. Güçlü duruşunuz sayesinde karşınızdaki insanları rahatlıkla ikna edeceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanın Sonunda mandal belirgin bir şekilde ortaya çıkmış. Mandalın sağ köşesinde ise uzun ve kıvrımlı bir yol yer alıyor. Geçmişte deneyimlediğiniz güzel bir anıyı tekrar hatırlayabilirsiniz. Özellikle çocukluğunuzla alakalı onarılması gereken bir konun üzerinde durmanınz gerektiğinin farkına varacaksınız. Kıskançlığınızı azaltmanız gerekiyor, aksi halde ilişkilerde problemler yaşayabilirsiniz

Aslan Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızın dibinde aynaya benzeyen bir şekilde var. Bu ayna size gerçekleri söyleyecek. Huzurlu bir yaşam sizin için bu dönemde önemli olmak. Hayatın sizi getirdiği konumu görmeli, bunlara şükretmelisiniz. Duygusal açıdan çözmeniz gereken durumları ötelemeyin. Aksi halde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Kahve Falı

Bugünlerde kendinize vakit ayırınmadığınızı düşünüyorsanız bunun üzerine yoğunlaşacaksınız. Fincanında dağılmış cam kırıklıkları mevcut. Çevrenizde bolluk ve bereketin olacağı anlamına geliyor. Hane içerisinde ferahlık söz konusu olacak. Başınızda kalabalıklık oluşturan kuru gürültüleri kendinizden uzaklaştıracaksınız. Enerjiniz giderek yükselecek, daha mutlu olacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Kahve Falı

Uzun zamandır halledilmesini beklediğiniz bir durumla ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. Fincanınızda çok sayıda çiçek simgesi yer alıyor. Sevdiğiniz işlere odaklanacak, iş hayatınızda yükselişe geçeceksiniz. Yeteneklerinizi keşfedeceğiniz bir gün sizinle olacak. Kendinizi minimumda tutmamalı, maksimum enerjinizi açığa çıkarmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızın siyah zincirli bir çanta ve yanında uzun boylu bir kadın figürü beliriyor. Bu görüntüde ilginç olan durum çantanın el şeklinde olması. Yakın çevrenizde isminde İ harfi olan bir kadın için yardımda bulunma kararı alabilirsiniz. Bu kişi her ne kadar destek olmak isteseniz de kendinden ödün vermediğini görebilirsiniz. Görmezlikten gelinen durumların üzerinde durmakta ısrarcı olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Kahve Falı

Sizi seven ve destekleyen kişilerle daha çok zaman geçireceksiniz. İşinizle ilgili konularda yenilikler söz konusu olmaya başlayacak. Fincanda birbirine girmiş dallar mevcut. Bu dallar sizi bunaltan birkaç konuyu simgeliyor. İstemeden de olsa sizi yoran bir konu tekrar karşınıza çıkabilir. Bu konuyu aile yakınlarınızla birlikte aşmak isteyeceksiniz. Duygusal anlama bağ kuracağınız bir konu karşınıza çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Kahve Falı

Düşmanlarınız için en büyük silah unutmayın ki sabırlı olmanızdır. Fincanınızda size dayatılan durumlar ortaya çıkmış durumda. Gösterdiğiniz sabır sayesinde daha mantıklı planlamalar yapabileceksiniz. Telvenin dibinde kağıda sarılmış bir hediye sembolü yer alıyor, bu sembol sayesinde geleceğinizde güzel gelişmeler söz konusu olacak.

Kova Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda cevizden yapılmış bir sandık var. Bu sandık sakladığınız bazı durumların açığa çıkması olabilir. Başkasına ait bir sır da varsa bu sır da açığa çıkabilir. Telvenin yoğun olan kısmında ise sahipsiz bir eşya belirmiş. Kısa süre içerisinde alacak olduğunuz bir haber sayesinde kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz. Çevrenizde desteğe ihtiyacı olan bir kişiye elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaksınız.

Balık Burcu Günlük Kahve Falı

Fincanınızda saç örgüsü gibi beyaz bir kurdele örülmüş bir biçimde belirgin duruyor. Öncesinde almış olduğunuz bir karar yüzünüzü güldürecek. Geçmişte görmüş olduğunuz zararları telafi edebileceksiniz. Size karşı kötü duygular besleyen bir kişinin kendi kazdığı kuyuya düştüğünü göreceksiniz.

[ad_2]

Source link

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.